Tam za tou duhou

ZpěvBára Kodetová
KlavírMichal Worek
Nostitz QuartetPetr Bernášek
Václav Vacek
Pavel Hořejší
Petr Šporcl

V krásném programu koncertu herečky a zpěvačky Barbory Kodetové zazní písně z muzikálů, jakými jsou Yentl a Sunset Boulevard, či šanony Hany Hegerové, Barbry Streisand a dalších kolegyň, zpěvaček – hereček.

Tento exkluzivní koncert herečky a zpěvačky Báry Kodetové je věnovaný především světové muzikálové tvorbě, jako je Yent Barby Streisand, Sunset Boulevard, Bídníci. Zazní i písně šansonové z repertoáru Hany Hegerové, Hany Zagorové, Radůzy a dalších umělkyň. Překrásné aranže pro klavír a kvartet k tomuto programu napsal aranžér a skladatel Michal Worek. V jeho osobě našla Bára Kodetová citlivého partnera a vynikající klavíristu. Bářin podmanivý hlas a hluboký, citlivý projev doprovodí M. Nostitz quartet ve složení Petr Bernášek – 1. housle, Václav Vacek – 2. housle, Pavel Hořejší – viola a Petr Šporcl – violoncello. Klavírní doprovod Michal Worek. Za doprovodu kvarteta též zazní překrásná skladba Michal Worka „The Circle of Infinity“

Program věnovaný muzikálu, šansonu, jazzu i písním kolegyň – hereček / zpěvaček, jako Barbra Streisand, Judy Garland. V něm ukazuje pokračovatelka slavného hereckého rodu svou vášeň pro zpěv.