Bára Kodetová se pro divadlo narodila. Bylo její láskou byla od dětství a stále si tuto lásku a vášeň drží. Za svou kariéru účinkovala v těch nejprestižnějších divadlech v Praze – Činoherní klub, Viola, Studio DVA, Spolek Kašpar, Řeznická a další. Pět let byla členkou Národního divadla v Praze. Momentálně účinkuje v Divadle Bez zábradlí, v Divadle Na Jezerce a v Divadle U Valšů.

Aktuálně můžete Báru vidět v těchto představeních:

Štědrý Štědrý den

Autorka Karolina Kodetová
Režie Bára Kodetová
Scéna a kostýmy Karolina Kodetová
Hudba Vojtěch Szabo
Hrají Bára Kodetová
Karolina Kodetová
Divadlo Divadlo U Valšů

Dvě ženy, každá na opačné straně společenského žebříčku, dva osudy, dva odlišné pohledy na svět. Jejich cesty se náhodou protnou na malém nádraží v zapadlém městečku uprostřed americké pustiny. Prožijí spolu jednu jedinou noc plnou zvratů a emocí. Noc, která poznamená jejich životy.

Naprostí cizinci

Autor Paolo Genovese
Divadlo Divadlo Na Jezerce
Hrají Barbora Kodetová
Ondřej Kavan
Radomír Švec
Kristýna Hrušínská
a další…
Režie Matěj Balcar

Parta sedmi kamarádů, kteří se znají celý život, zjišťuje během jediného večera, že o sobě neví vůbec nic... Jak se pod vlivem moderních technologií stávají z přátel naprostí cizinci? Překvapivě snadno.

Garderobiér

Autor Ronald Harwood
Režie Karel Heřmánek
Divadlo Divadlo Bez zábradlí

Dvou sté dvacáté sedmé představení Krále Leara. Kdysi hvězdný shakespearovský herec a despotický principál kočovné společnosti, který si říká Sir, je u konce s dechem. Na Londýn dopadají bomby nacistické Luftwaffe, ale ani ty Sirovi nezabrání v touze hrát. Celý svůj život zasvětil divadlu. Teď ho ale zrazuje paměť i zdraví. Po boku mu však stojí jeho věrný garderobiér Norman, který o svého pána oddaně pečuje a pomáhá mu sehrát jeho poslední velkou roli. Dramatické situace střídá humor, shakespearovské drama se prolíná s realitou.

Fotogalerie

Divadlo