Aktuálně můžete Báru vidět zde:

Tam za tou duhou

Zpěv Bára Kodetová
Klavír Michal Worek

 

V krásném programu koncertu herečky a zpěvačky Barbory Kodetové zazní písně z muzikálů, jakými jsou Yentl a Sunset Boulevard, či šanony Hany Hegerové, Barbry Streisand a dalších kolegyň, zpěvaček – hereček.

Láska a nenávist

Umělecký přednes Bára Kodetová
Housle Pavel Šporcl
Klavír Petr Jiříkovský

Ozvěny divadla v houslové tvorbě. Uznávaný houslista Pavel Šporcl za doprovodu klavíristy Petra Jiříkovského připravil unikátní nový komponovaný pořad jako poctu Ludvigu van Beethovenovi. Prózy a poezie věnované lásce a vášni umělecky přednese Barbora Šporclová Kodetová.

Kavárenský povaleč s vidlemi

Zpěv Bára Kodetová Šporclová

Výjimečný večer plný krásných písní, radosti, vzpomínek na rodinu, rodinné přátele a rozporuplné období 70. let… Výběr repertoáru: PROČ JISTOTU SVOU ZTRÁCÍM muzikál Sunset Boulevard WHERE IS IT WRITTEN Yentl …

Bára & Vojtech Szabó

Zpěv Bára Kodetová
Akordeonista Vojtech Szabó

Spojení zpěvu a akordeonu bylo v historii hudby použito mnohokrát. V tomto programu věnovaném především francouzskému šansonu ukazuje Bára Kodetová svůj nádherný, šansonově laděný hlas podpořený fantastickou a citlivou hrou jednoho z našich nejlepších akordeonistů.

Levandulová

Zpěv Bára Kodetová
Housle Pavel Šporcl
Divadlo Semafor

Komponovaný program, připravený pro Divadlo Semafor, v němž poprvé společně vystupují Pavel Šporcl, Bára Kodetová a jejich dcery Violetta a Sophia.

Skřipky - 1

Skřipky

Zpěv Bára Kodetová
Housle Pavel Šporcl
Klavír Jakub Tököly
Kontrabas Jan Fečo
Bicí Otto Hejnic
Zvuk a režie Adam Karlík

Fotogalerie

Hudba a recitál